خانه خود را پیدا کنید, با کمترین هزینه قرارداد شما را تنظیم میکنیم...

گروه سقف نو تهران با بیش از ۱۰ سال سابقه و تجربه املاک در مناطق یک, پنج و ده تهران به همراه بهترین مباشرین و مشاورین و تعدادی از پیشرو ترین مهندسین نرم افزار و همچنین مدیران کارآفرین که تجربیات ارزشمندی در زمینه های تولیدی ، صنعتی و ساخت و ساز مسکن دارند تشکیل شده است. فعالیت سقف نو تهران در زمینه گردآوری آگهی های املاک که توسط مالکین ثبت میگردند و حذف دلال ها و واسطه ها از بازار معاملات املاک و وصل کردن مالک و مشتری به یکدیگر و همچنین مهم ترین تفاوت سقف نو تهران با دیگر سایت ها تنظیم قرارداد در همین سایت و صادر کردن قرارداد کدرهگیری هولوگرام دار زیر نظز اتحادیه املاک می باشد.

سقف نو تهران به طور متوسط هر سه ماه یک بار یک افزونه جدید و هیجان انگیز که تا قبل از سقف نو تهران در هیچ وب سایت یا اپلیکیشنی وجود نداشته را به کاربران گرامی عرضه میکند. سقف نو تهران با افتخار اعلام میکند که از داده های شرکت های رقیب به هیچ عنوان استفاده نمیکند . مدیران سقف نو تهران زیر ساخت های لازم برای کسب درآمد طیف گسترده ای از افراد جامعه را ایجاد کرده اند و از همه افرادی که جویای کار هستند دعوت به همکاری مینمایند.

  • پشتیبانی ۲۴ ساعت
  • استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا
  • ‘امکان ثبت آگهی رایگان توسط مالکین به منظور اطلاع رسانی به مشتری های هر منطقه
  • تنظیم و ثبت قرارداد کد رهگیری هولوگرام دار در سایت سقف نو تهران توسط مالکین یا مشتری ها با پرداخت کمترین هزینه در سرتاسر ایران ( یک دهم کمیسون قانونی اتحادیه را پرداخت کنید)

 سقف نو تهران، با اتکا به تجربه ۱۰ ساله و با شناخت دقیق، نسبت به نیاز مشتریان و مالکان گرامی با ایجاد پایگاه داده تخصصی املاک، جهت آسان سازی اتخاذ بهترین تصمیم تاسیس گردید. ثبت آگهی رایگان ملک، جستجو میان آگهی های ثبت شده، تحلیل و بررسی داده های هر محدوده و تنظیم قرارداد کدزهگیری هولوگرام دار زیر نظر اتحادیه املاک تهران از جمله ویژگی های سقف نو تهران می باشد.

۰
مشتریان تا به امروز
۰ ۲۰ هزار
فروش و اجاره ملک
۰ هزار ملک
در سقف نو تهران

چرا ما را انتخاب کنید؟

ما در هر مرحله ،خدمات کاملی ارائه می دهیم و به دنبال حذف واسطه ها و دلال ها از بازار معاملات املاک هستیم.

سقف نو تهران

بزرگترین پایگاه آگهی های املاک در کشور و تنظیم قرارداد کد رهگیری دار با فقط پرداخت ۰.۱ کمیسیون قانونی فقط یک شعبه دارد

سقف نو تهران

تنها سایت املاک که قابلیت ثبت قرارداد به همراه صدور کد رهگیری هولوگرام دار زیر نظر اتحادیه املاک را دارد

با سقف نو تهران

هر خانواده یک املاک در کنار خود دارد و بدون اتلاف وقت به سرعت ملک مورد نظر خود را پیدا و قرارداد خود را تنظیم میکند