خرید خانه در سلسبیل، بررسی خرید خانه در محله سلسبیل منطقه ۱۰

۱۲ مرداد ۱۴۰۰
۰ دیدگاه

محله سلسبیل تهران کجاست؟

محله سلسبیل در منطقه ۱۰ تهران واقع شده است. از شمال به خیابان هاشمی، از جنوب به خیابان کمیل، از غرب به خیابان قصرالدشت و از شرق به بزرگراه نواب منتهی میشود. همسایگان شمالی، جنوبی، غربی و شرقی محله سلسبیل به ترتیب محله سلسبیل شمالی، محله بریانک، محله کارون جنوبی و محله اسکندری میباشد.

محله سسبیل دارای بافت قدیمی است و زمین ها غالبا کوچک است و کوچه های کم عرضی دارند و به دلیل ساخت و ساز برج ها و مجتمع تجاری در این محله کاربری آن تبدیل به کاربری تجاری شده است.

این محله به دلیل داشتن باغ‌های زیبا و رودخانه ای که معروف به سلسبیل بوده به نام سرسبیل یا سلسبیل نام گذاری شده است.

سلسبیل تهران با توجه به قدیمی بودن محله تراکم جمعیت بالایی دارد از طرفی با توجه به اینکه سطح قیمت خانه ها در این محله متوسط است روز به روز بر متقاضیان سکونت در این محله افزوده میشود.

دسترسی ها در محله سلسبیل

از اصلی ترین خیابان های محله سلسبیل میتوان به خیابان هاشمی، خیابان امام خمینی، خیابان کمیل، خیابان خوش، خیابان مرتضوی و خیابان قصرالدشت اشاره کرد. دارای ایستگاه های brt و مترو رودکی میباشد که دسترسی به تمام نقاط تهران راحت و عالی میباشد که یکی از دلایل پرطرفدار بودن این محله موضوع دسترسی راحت آن میباشد.

این محله دارای انواع مراکز درمانی چون درمانگاه رودکی، بیمارستان بابک و غیره میباشد. دارای مراکز تفریحی و ورزشی چون مجتمع تفریحی یاد یاران، باشگاه آرمان و غیره میباشد. دارای مراکز مهم دولتی مانند بانک و مخابرات و … میباشد.

به طور کلی اگر قصد خرید خانه در سلسبیل، خرید آپارتمان در سلسبیل، اجاره خانه در سلسبیل و اجاره آپارتمان در سلسبیل را دارید با توجه به داشتن قیمت مناسب این محله و داشتن امکانات شهری مناسب میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

ارسال دیدگاه