ایده‌های هیجان‌انگیز برای بازسازی حمام

۱۲ مرداد ۱۴۰۰
۰ دیدگاه

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی یکی از چالش برانگیزترین قسمت‌های نوسازی خانه است. جدا از هزینه زیادی که برای بازسازی حمام لازم است پیدا کردن بهترین طرح ممکن که مطابق سلیقه شما  نیز باشد هم سخت است. در این مطلب چهار مدل بازسازی حمام را می‌بینید که در تصمیم‌گیری به شما کمک خواهد کرد.
در این حمام قصد داشته‌اند تا حد امکان ویژگی‌های اصلی حمام حفظ شود. وان وکاشی‌های کف اصلا تغییری نکردند، اما کاشی‌های دیوار، سرویس فرنگی، شیرآلات و روشویی حمام نیاز به تعویض داشتند.

قبل از بازسازی:

بعد از بازسازی:

در این پروژه هدف اصلی از بازسازی ایجاد یک حمام دلباز، مدرن‌تر بود. کاشی‌های کف و دیوار همه یک شکل و یک رنگ انتخاب شد تا همه چیز یک دست به نظر برسد. کمدی که زیر روشویی قرار داشت برداشته شد، تا سطح بیشتری از کف حمام آزاد باشد. برای این که فضای از دست رفته کمد جبران شود شلف‌های چوبی به دیوار نصب شده است.

قبل از بازسازی:

بعد از بازسازی:

اگر یک حمام نقلی و تمیز دارید اما با این حال حس می‌کنید که کمی قدیمی شده، عکس‌های این بازسازی برای ایده گرفتن، می‌تواند به شما کمک کند.
حمام جدید بعد از بازسازی بسیار بزرگتر و کاربردی تر به نظر می‌رسد. مهم‌ترین تصمیم برای بزرگ نشان دادن فضا، برداشتن وان حمام و جایگزین کردن کابین دوش بوده است. کابینت‌های جدید زیر سینک فضای بیشتری برای گذاشتن وسایل داردند،همچنین درهای قفسه‌های بالای سینک نیز آینه‌دار شده‌اند. برای بیشتر روشن و بزرگ شدن فضا آینه‌کاری تا دیوار مجاور هم ادامه پیدا کرده است. در نهایت انتخاب رنگ سفید برای کاشی‌های دیوار و رنگ مشکی برای کاشی‌های کف تضاد زیبایی ایجاد که یک ترفند دیگر برای دلباز نشان دادن حمام بوده است.

قبل از بازسازی:

بعد از بازسازی:

باورتان می‌شود این حمام دلگیر و خسته‌کننده تبدیل به یک حمام لوکس و مدرن شود؟
ریسک اصلی در بازسازی این حمام انتخاب سه مدل کاشی بوده است. یک مدل کاشی برای کف، و دو مدل کاشی برای دیوارها انتخاب شده‌اند که هر کدام رنگ و طرح متفاوتی دارند اما در نهایت ترکیب هماهنگی ایجاد شده است.یک تصمیم غافل‌گیر کننده دیگر انتخاب رنگ آبی برای سینک و قاب دور آینه بوده، که فضا را از یکنواختی در آورده است. به جای پرده دلگیر برای وان، در شیشه‌ای گذاشته شده تا آب و رطوبت آسیبی به حمام وارد نکند.

قبل از بازسازی:

بعد از بازسازی:

ارسال دیدگاه